Ми команда молодих людей, яка ставить собі ціль творити для українських дітей якісний відпочинок у поєднанні із неформальним навчанням! Уже понад десять років ми належимо до Національної скаутської організації “Пласт”, де набули досвіду організації таборів. Тому в 2014 році вирішили свої вміння застосувати для творення саме освітніх таборів. Ми радіємо, що з кожним роком до нас приєднується все більше людей, адже це означає, що ми на правильному шляху!

НАША КОМАНДА
Сиротюки Дмитро та Ольга, засновники освітньої компанії "Space camp"

Працювати з дітьми та для дітей - це те, що приносить нам масу натхнення та мотивації! Ми творимо табір у якому може розвиватись кожен. Тому, команда табору також є активними учасниками програми:) І на занятті з “бізнесу”, наприклад, можуть вчитись і ментори, і кемпери.

На нашу думку, один з ключових моментів розвитку є пошук нових інноваційних ідей. Кожного року ми створюємо щось нове, слідкуємо за трендами та новими зацікавленнями підлітків. Адже “для того, щоб у наш час не стояти на місці, не достатньо просто йти, треба бігти із шаленою швидкістю”. Ось так “біжимо” вже шостий рік! І дуже радіємо, що людей, які приєднуються до нашого космосу все більше! Учасників, команди, менторів, викладачів, батьків! Значить ми “біжимо” у правильному напрямку:)

Іванна Гребеняк, керівниця програми “Space kids”,

Я люблю Спейс через його безмежний простір для творчості! Тут відчувається, що кожна дитина - це цілий космос інноваційних ідей, креативних думок, та неповторних ініціатив. Саме тут друзі та ментори всіма силами підтримують малих геніїв та допомагають розвиватися у напрямках, які цікавлять дитину. Спейс - це не просто освітній табір, а 7 днів польоту в Космос, де панує віра в твої сили, підтримка будь яких експериментів. Тут немає обмежень у самовираженні. Кожен націлений розвиватися і рухатися вперед; всі усміхаються і вчаться спілкуватися та корисно проводити час. Тут постійний рух вперед. Я проводжу для дітей курс Кіномистецтво та щоразу захоплююся дитячою здатністю думати “out of the box” і стараюся розвивати в них ці вміння: спостерігати, відкривати, досліджувати світ та доповнювати його своїми унікальними історіями. Вірю, що після Спейсу в дітей, десь глибоко у серці, закладаються ті цінності, якими дихає табір: справжність, творчість, щирість, дружба та прагнення самовдосконалюватися!

Софія Шимків, керівниця програми “Space camp”

Привіт! Я Софія і в Space поєдную дві свої пристрасті: графічний дизайн і роботу з дітьми. Думаю, що наш табір - унікальний простір для розвитку дітей та підлітків, адже тут твориться особлива атмосфера в особливому космосі. Я дуже люблю табори, а особливо SPACE. Протягом часу, трохи більше, ніж тиждень, діти можуть пізнати себе краще, можуть виявити нові здібності і все це в сприятливому середовищі людей, які теж прагнуть вдосконалюватися. Важливо те, що SPACE - це місце взаємодії не тільки дітей з дітьми, а й з менторами, командою організаторів та викладачами. Ці люди діляться досвідом, знаннями, стають прикладом для таборовиків. І це, мабуть, одна з найцінніших можливостей в нашому таборі.

Ми обрали 4 цінності, які є основою взаємодії між собою у
таборах “Space”:

Автентичність - ми вважаємо, що кожна людина є неповторною і саме в цьому її особливість та найбільша сила. У нас кожен може почувати себе вільно у самовираженні

Творчість - створення нового, креативний підхід, генерування ідей; можливість проявляти свою автентичність так, як вважаєш за потрібне

Дружба - підтримка, любов, допомога, довіра; визнання творчості та автентичності інших, прийняття, розуміння

Самовдосконалення - “єдина людина з якою ти маєш себе порівнювати - це ти вчорашній”; ми прагнемо розвиватися кожен день і разом творити кращий світ навколо себе

Нашою місією є допомагати батькам організовувати дозвілля для дітей та підлітків, творячи середовище
  • самостійності
  • знайомств
  • навчання актуальних навиків
для кращого пізнання себе.

Space в цифрах

2846

учасників

45

таборів

10

років досвіду

Географія учасників

90 - 200 дітей

30 - 90 дітей

1 - 30 дітей

Наші партнери