Команда

Ми команда молодих людей, яка ставить собі за ціль творити для українських дітей якісний відпочинок у поєднанні із неформальним навчанням! Уже понад десять років ми належимо до Національної скаутської організації “Пласт”, де набули досвіду організації таборів. Тому в 2014 році вирішили свої вміння застосувати для творення саме освітніх таборів. Так з’явився “Space”!

Сиротюки Дмитро та Ольга, засновники освітньої компанії "Space camp"

Працювати з дітьми та для дітей - це те, що приносить нам масу натхнення та мотивації! Ми творимо табір у якому може розвиватись кожен. Тому, команда табору також є активними учасниками програми:) І на занятті з “бізнесу”, наприклад, можуть вчитись і ментори, і кемпери.

На нашу думку, один з ключових моментів розвитку є пошук нових інноваційних ідей. Кожного року ми створюємо щось нове, слідкуємо за трендами та новими зацікавленнями підлітків. Адже “для того, щоб у наш час не стояти на місці, не достатньо просто йти, треба бігти із шаленою швидкістю”. Ось так “біжимо” вже шостий рік! І дуже радіємо, що людей, які приєднуються до нашого космосу все більше! Учасників, команди, менторів, викладачів, батьків! Значить ми “біжимо” у правильному напрямку:)

Іванна Гребеняк, керівниця програми “Space kids” у м. Тернопіль,

Я люблю Спейс через його безмежний простір для творчості! Тут відчувається, що кожна дитина - це цілий космос інноваційних ідей, креативних думок, та неповторних ініціатив. Саме тут друзі та ментори всіма силами підтримують малих геніїв та допомагають розвиватися у напрямках, які цікавлять дитину. Спейс - це не просто освітній табір, а 7 днів польоту в Космос, де панує віра в твої сили, підтримка будь яких експериментів. Тут немає обмежень у самовираженні. Кожен націлений розвиватися і рухатися вперед; всі усміхаються і вчаться спілкуватися та корисно проводити час. Тут постійний рух вперед. Я проводжу для дітей курс Кіномистецтво та щоразу захоплююся дитячою здатністю думати “out of the box” і стараюся розвивати в них ці вміння: спостерігати, відкривати, досліджувати світ та доповнювати його своїми унікальними історіями. Вірю, що після Спейсу в дітей, десь глибоко у серці, закладаються ті цінності, якими дихає табір: справжність, творчість, щирість, дружба та прагнення самовдосконалюватися!

Ніна Салій, керівниця табору “Space kids” у м. Київ

Я дуже ціную якісні, освітні проекти. Табір - найкращий варіант для розвитку дитини, адже саме в правильно організованих умовах табору найкраще розкривається потенціал дитини, природньо виховуюється самостійність та відповідальність і звичайно присутня унікальна можливість здобути нові вміння та навички, які неможливо отримати у звичайних умовах. Мені дуже приємно спостерігати як кожна дитина під час табору розкриває свою індивідуальність, знаходить цікавий, особисто для неї, напрямок і дійсно професійно у цьому розвивається. На разі, світ дуже стрімко розвивається. Діти сьогодення - це нова генерація інноваторів. Задача нас - допослих, зважати на це і використовувати правильні інструменти для розвитку та навчання. Можливості, які ми відкриємо сьогодні для наших дітей, матимуть вплив на розвиток нашої країни завтра.

Максим Мацюк, відеограф таборів “Space”

Для мене в житті важливо не тільки отримувати, а й віддавати. Space camp — це місце де я можу віддавати, ділитися власним досвідом і створювати те, що сам би хотів отримати в дитинстві і підлітковому віці. Коли мені було 12, 15 років можливостей для особистісного розвитку за межами школи було мінімально, виручав Інтернет, де можна було черпати інформацію. В сучасних дітей цих можливостей безліч, і як на мене найкращою формою розвитку є табір. Де поєднується відпочинок і навчання, знайомство і комунікація дітей та дорослих, що сприяє розвитку і ширшому розумінні себе і світу.

Софія Шимків, керівниця програми освітнього табору “Space”

Привіт! Я Софія і в Space поєдную дві свої пристрасті: графічний дизайн і роботу з дітьми. Думаю, що наш табір - унікальний простір для розвитку дітей та підлітків, адже тут твориться особлива атмосфера в особливому космосі. Я дуже люблю табори, а особливо SPACE. Протягом часу, трохи більше, ніж тиждень, діти можуть пізнати себе краще, можуть виявити нові здібності і все це в сприятливому середовищі людей, які теж прагнуть вдосконалюватися. Важливо те, що SPACE - це місце взаємодії не тільки дітей з дітьми, а й з менторами, командою організаторів та викладачами. Ці люди діляться досвідом, знаннями, стають прикладом для таборовиків. І це, мабуть, одна з найцінніших можливостей в нашому таборі.

Петро Лапчак, керівник денних таборів “Space kids” у м. Тернопіль

Space camp - проект, який займає особливе місце в моєму житті протягом останніх трьох років. Я завжди відчував велику цінність у роботі з дітьми, бо вони є по-справжньому щирими. Разом з командою ми готуємо для наших кемперів освітню та розважальну програму, тому великою мотивацією для подальшого розвитку та роботи, є вдячність дітей та їхня участь з року в рік. Роби, що любиш, люби, що робиш - жити за цим принципом мене навчила SpaceTeam. Space - це про людей з великими амбіціями, цінностями та невичерпним запасом енергії. Space - це простір свободи та відповідальності. Простір для творчості та саморозвитку. Простір, де кожен може бути собою, простір дружби та підтримки. Це місце, що змушує тебе рухатись далі та ставити кращим та професійнішим.