Відгуки менторів

Юля Домбровська

ментор

Я як учасник з багаторазовим стажем, а тепер і ментор можу сказати одне. Це неймовірний табір з особливою атмосферою та неймовірними людьми, які допомагають дітям зрозуміти, що вони хочуть від життя, ставити цілі, бути впевненими ну і звичайно розвиватись як особистість. Я дуже дякую їм за все, що вони роблять для мене і для інших діток. Це неймовірно!

Оля Гусакова

ментор

Для мене табір Space – це маленька галактика добра і справжності. Це місце, де відкривається кожна особистість, де легко вчитися і пробувати себе у чомусь новому. Так-так! Для менторів це теж величезний досвід, неочікувані відкриття і цікава перевірка власних сил.

Оленка Боднарук

ментор

Для мене табір Space – це маленька галактика добра і справжності. Це місце, де відкривається кожна особистість, де легко вчитися і пробувати себе у чомусь новому. Так-так! Для менторів це теж величезний досвід, неочікувані відкриття і цікава перевірка власних сил.

Ксенія Матусевич

ментор

Спейс – це неймовірні астронавти. Діти та команда, які надихають. Неймовірно цікавий досвід та внутрішнє зростання!
Я була у великій кількості таборів як учасниця, пізніше як ментор, проте такої якісної підготовки зсередини та настільки цікавого результату ззовні я ще не бачила. Це дійно команда професіоналів!

Мар`яна Буль

ментор

Надзвичайно тішуся, що познайомилась з таким крутим освітнім проектом. Дітки вивчають, те що їх цікавить, виконують творчі завдання, придумують власні бізнес проекти, знайомляться з відомими успішними лекторами, справжніми фахівцями своєї справи, також розвиваються фізично. У них завжди є можливість висловити свою думку, як на заняттях так і на ранкових розмовах з менторами, які для мене особисто були не менш цікавішими. А в кінці кожного пізнавального дня – захоплююча розважальна програма. Дякую за те, що даєте також менторам можливість розвиватись і вдосконалювати себе.

Олексій Сапіга

ментор

Дитина шкільного віку має дуже багато вільного часу, особливо під час канікул. Коли батьки чи вчителі змушують цей вільний час витрачати на уроки, гуртки або репетиторів, вона сумує, адже розуміє, що в цей час може розважатися. А батьки сумують, що їхнє чадо не хоче ставати успішним.
Зазвичай, дитина не задумується про розширення кругозору, визначення майбутньої професії чи набуття корисних навичок. Єдине, що вона хоче – це бути щасливою. Для дитини щастя – це не посада, соціальний статус чи фінансова подушка. У цьому віці щастя – це емоції.
Напевно, саме такою логікою користуються керівники при створенні табору. Адже тут кожна дитина може почувати себе вільною, як у спілкуванні, так і в навчанні.
Мене приємно вразило те, що , викладачі мають значущі досягнення у своїй справі і разом з тим є молодими, а тому немає бар’єру між ними та дітьми. Вони вміють спілкуються з учнями їхньою мовою, стаючи не просто джерелом інформації, а авторитетом, який вміє зацікавити та пояснити.
Навчальна програма вдало комбінується з активним дозвіллям, а тому діти не встигають нудьгувати, кожного дня отримуючи нову пригоду.
Але для успішної реалізації яскравих емоцій та пригод потрібні колосальні зусилля організаторів табору. Тому інколи ми до пізньої ночі обговорювали враження дітей та генерували ідеї, як зробити наступний день ще кращим.
Дивлячись на реалізовані проекти, які виконали діти, викладачі справилися зі своєю задачею: деякі учні навіть почали отримувати свій перший заробіток, завдяки отриманим навичкам.
А судячи зі сліз дітей, що не хотіли їхати до дому – емоції та пригоди відбулися вдало. І це, на мою думку, найважливіше – дитина, яка почувається щасливою після тижня інтенсивного саморозвитку.
Дякую організаторам табору, що запросили мене долучитися до втілення таких важливих для суспільства ідей!

Настя Охрим

ментор

Місце, де панує дружня атмосфера, де живуть щасливі посмішки, а час минає із користю – саме таким запам’ятався мені “Space”.

Бути ментором це велика відповідалтність, адже тобі довіряють дітей, для яких ти маєш стати не лише наставником і прикладом, але в першу чергу другом.

Разом зі своїми дітьми ти ходиш на руханки, біжиш поруч на пробіжках, придумуєш для них активітети і вечірні програми. Лягаєш спати, коли вони вже мило соплять у своїх ліжках, а прокидаєшся швидше, ніж продзвенять їхні будильники.

Стараєшся надихати їх щоранку мотивуючими розмовами, щоб вони проживали кожен день максимально корисно і пам’ятаючи, що це ще один чудовий день їхнього життя.

Досвід – чи не найважливіша цінність, яку учасники здобувають на таборі (крім футболки, звісно:)

Своїм життєвим досвідом діляться як успішні викладачі, так і юні ментори. Діти здобувають навички працювати, спілкуватись і взаємодіяти в команді, вирішувати проблеми, радіти перемогам і нести покладену на них відповідальність.

Я можу довго розповідати про Space, але якщо хочете здійснити свою космічну подорож і запастись спогадами на весь рік, тоді обов’язково долучайтесь до нашого польоту!

Олександра Теслюк

ментор

Space – п’ять літер, одне слово і найкраще обрамлення для того Космосу, в якому я жила і творила сім довгих днів. Цей табір – без перебільшення безмежний вільний простір відносин, розвитку, думання, пошуку і знахідок!

Бути тут ментором – не лише величезна відповідальність за кожну дію, але і задоволення від спілкування та щоденного спільного зростання з дітьми. Рівний рівному – все, що треба знати про відносини в цьому таборі.

Одне з тих місць, де звужуються упередження, розширюється кругозір і де є всі передумови для самоідентифікації. Тут тобі дарують скриню нових знань про себе і усвідомлення простоти світу!

Простір, де за кілька днів можна відчути себе космонавтом, який, увага, УСПІШНО здійснює місію і м’яко приземляється зміцнілим, оновленим і спраглим до нових викликів.

Де ще такого адреналінчику можна хапнути, га? Не баріться, бо корабель на вас чекати не буде:)