Відгуки дітей

Юлія Кульчицька

Львівська обл, 15 років

Space….Сотні вражень, думок і спогадів❤

Насправді, я очікувала від цього табору дуже і дуже багато і не розчарувалась!

Спершу, це надзвичайно круті ментори! От просто, мій ментор давала мені надзвичайну мотивацію, адже для мене вона справді стала взірцем досконалості.

Ну а англійська мова на таборі це любов! Можливість спілкуватися з іноземцями є дуже цінною, адже ти розумієш, що вже чогось досягнув у вивченні англійської, якщо можеш порозумітися з людиною з іншого куточка світу!

Ну а про спеціалізації, вечірні програми можна говорити дуже-дуже довго, адже це щось таке нове, але таке класне й цікаве)

Не буду говорити про безпеку і побутові питання на таборі, адже і тут усе було на висоті)

Дякую організаторам за чудове літо,  а вам дуже рекомендую не читати усі відгуки, а взяти й приїхати на SPACE?

Злата Потерейко

м. Львів

Спейс – це безперечно одна з найяскравіших сторінок мого життя. Не вистачить слів та й уяви, щоб описати емоції, які отримуєш від ранкової мега-зарядки, кожного заняття по напрямку, уроку англійської, чергового  crazy квесту  та атмосферних вечірніх зустрічей. Це незабутньо, коли засинаєш з усвідомленням того, що прожив день на повну! Спейс допоміг мені відкритися і забути про страх до нових знайомств, подарував людей, які просто унікальні у своїх поглядах та інтересах, з якими я завжди знайду тему для спілкування і впевнена, ми ще не раз зустрінемося! Це місце, де ти знайдеш себе, нових друзів та нові захоплення, відкриєшся можливо з кардинально іншої сторони для себе! Space will definetly make your summer!

Таня Домбовська

м. Тернопіль

“SPACE” – найкращий табір для саморозвитку та веселого проведення часу. Під час перебування у таборі отримала масу задоволення, багато позитивних вражень, приємних знайомств з цікавими людьми, хороших друзів. Все було дуже класно!

Настя Михайляк

м. Трускавець

Їхавши на цей табір я не думала що там буде настільки круто.

Прибувши на базу я здивувалась, бо настільки зручного, комфортного і затишного місця для проживання я ще не бачила.

Сподобалось те, що ми зі спікерами виїжджали в Тернопіль, де легше було виконувати завдання по своєму напрямку.

Насправді вразило те, що SPACE – це вільний простір для думок і ідей, тебе не ставлять в рамки того як ти маєш думати, в якому напрямку чи з якою метою.

На SPACE ми не тільки просиджували цілий день зі спікерамиі, на базі було безліч різноманітних засобів для спорту і розваг.

Я обов’язково приїду на наступний табір бо хочу знову зануритись в творчу і привітну атмосферу!

Анастасія Фалілеєва

м. Кременчук

Табір «SPACE» — це щось надзвичайне! Я була у багатьох навчальних та оздоровчих таборах, але там не було настільки круто, як тут! Навіть не знаю, як описати свій захват! Краще один раз побачити, ніж багато разів почути, тому приїзжайте в табір «SPACE» і побачите все на власні очі!

Сподіваюсь, що влітку матиму змогу ще раз відвідати табір!:)

Владислав Дармограй

м. Тернопіль

Отже, мені табір «Спейс» дуже сподобався. Тут панує надзвичайна атмосфера, яку створюють надзвичайні люди, які сюди приїджають. Тут дуже добре годують. Ніколи не їв таких смачних страв у таборах:) Також приїжають дуже багато цікавих спікерів та виклдачів, які добре поєднують навчання з веселощами. Одним словом, табір є особливим.

Анна-Марія Вальчук

м. Львів

Люблю Спейс за те, що сюди приїзджають цікаві люди, які власною працею чогось досягнули в житті, подобаються ранкові тренінги і розпорядок дня.

Планую їхати втретє;)

Валерія Якимчук

м. Рівне

«Дім — це не місце, а люди» і «SPACE» дає нам це зрозуміти. Переступивши поріг табору, одразу відчувається рідна атмосфера. Тут завжди лунає сміх і всюди щирі посмішки. Лише тут, виховники виконують усі забаганки, навіть коли мова іде про закритий 17 будиночок.

«SPACE» — це цікаві уроки і неймовірні зустрічі, веселі ігри і незабутні квести, душевні ватри і наші пісні. «SPACE» — це місце, яке ніколи не хочеться залишати і кожне прощання супроводжується сльозами і надіями на зустріч у наступному таборі.

Якщо хочете назабутньо провести час, то вам сюди. Саме тут, посмішки — найщиріші, обійми — найтепліші, розмови — найприємніші. Бо це — «SPACE».

Катерина Громляк

м. Тернопіль

В цьому таборі я дізналася багато нового. Зокрема як почати власний бізнес, створила детальну бізнес-модель та готова втілювати її у житття;) Щоранку проводилась руханка та тренінг «Самовизначення». Кожного дня я мала змогу вдосконалювати свої знання англійської мови з чудовим викладачем. В кінці дня була захоплююча вечірня програма: ватра, «дикі танці» під гучну музику чи караоке. Тут я знайшла багато хороших друзів, з якими підтримую зв’язок і після табору. Дуже вдячна організаторам, за те що створили такий незабутній табір. З нетерпінням чекаю наступного табору «SPACE»!

Захар Окаринський

м. Тернопіль

Табір дуже сподобався, я на ньому побував вже двічі. Дуже радий був побачити старих друзів та зустріти нових. Першого дня, коли всі приїхали, я гадав, що багато хто мене не сприйме, тому що я був наймолодший, але всі мене прийняли. Познайомився я зі всіма протягом табору, і з кожним з них подружився. На моєму напрямку, який я обрав, навчився правил графічного дизайну та намалював свій перший логотип! Табір чудовий, і я чекаю на наступний!

Семен Сидорак

м. Стрий

Сьогодні в Україні діє багато таборів для молоді: спортивні, розважальні, відпочинкові, тощо. Табір «Спейс» це не просто табір, куди ти їдеш відпочити, а місце де ти отримуєш знання та навики, нових друзів та багато незабутніх вражень. Мабуть, батьки не повинні хвилюватись, відправляючи дітей в цей табір, адже потрібно знати що вони потраплять в прогресуюче середовище української молоді!

Аліна Нагорна

м. Рівне

Якби мене запитали: «Що таке щастя?», я без вагань відповіла б, що це мати змогу бути учасником табору «SPACE».

Саме тут панує по-особливому домашня і затишна атмосфера, саме тут неймовірно позитивні люди, які відкриті для спілкування і нових знайомств, саме тут найпривітніші організатори, які завжди готові допомогти і роблять все, аби діти залишились задоволеними, саме тут найцікавіші уроки від неймовірних викладачів, саме тут найкреативніші гості, які постійно мотивують своїми захоплюючими розповідями, саме тут найяскравіші емоції, які ти запам’ятаєш за все життя. «SPACE» — це 7 днів, наповнених незабутніми враженнями, які варто пережити кожному.

А якщо коротко, то «SPACE» — це любов!

Назар Магега

м. Тернопіль

На SPACE був вперше. Дізнався я про нього від друзів і загорівся бажанням туди поїхати. Ой… Ну, взагалі, на SPACE було дуже весело і цікаво. Там я познайомився з новими друзями. В таборі я вивчав графічний дизайн, де навчився робити різноманітні постери і оголошення. Також мені сподобалося знайомства з цікавими, креативними людьми які приїжджали до нас. Вечірнє караоке, ватра , були шикарні. В таборі дуже хороші умови проживання. А ранкова руханка від Перуна це просто бомба! І голодними ми не були! Неодмінно приїду ще раз і всім рекомендую!

Юля Домбровська

м. Тернопіль

Дуже цікаво та весело провела час, отримала масу задоволень і море вражень. Сподіваюсь наступного разу приїхати ще. Все було дуже класно!

Катерина Гасан

м. Кременчук

Табір SPACE — це дуже класне місце для відпочинку та чудовий шанс познайомитися з цікавими людьми. Організатори цього проекту взяли за основу навчального процесу європейські традиції, тому здобувати знання тут надзвичайно легко та цікаво. Табір повністю підтверджує свою назву — це величезний простір для нових ідей, можливостей та саморозвитку! Дуже дякую організаторам за теплу атмосферу!!!

Вікторія Данилова

м. Рівне

Спейс руйнує всі стереоти про підліткові табори. Коли я дізналась про нього, то з’явилось невгамовне бажання поїхати, бо табір творчий. Але там я знайшла щось більше, ніж нові знання. Я ні секунди не шкодую, що відвідала табір (двічі), бо тепер у мене безліч крутих друзів з різних міст.

Спейс став для нас всіх домом, бо коли повертаєшся туди, здається, що і не їхав нікуди.

Марія Леванчук

м. Вінниця

Всі ми чули фразу: ” Треба поєднувати приємне з корисним” і я точно знайшла місце, де цей вираз виконується на всі 100! #SPACE став для мене величезним відкриттям, адже я перший раз зустрічаю в Україні табір, де кожен може не лише відпочивати й веселитися, а ще й зустрітися та поспілкуватися з відомим людьми, навчитися чогось на обраній спеціалізації й реалізувати себе! Я завжди вважала, що табір – це маленька подорож у новий та цікавий світ, тому найголовніше – це привезти назад із собою валізи позитивних емоцій, нових знань, знайомств та досвіду. І я вам хочу сказати, коли я щоразу поверталася зі Спейсу, я везла у Вінницю не просто мінівалізку, а цілий вагон позитиву! Як то кажуть краще один раз побачити, ніж 7 разів почути! Після першого Спейсу я вирішила зайнятися відеоблогінгом і вже на другому я зняла цілих 3 відео про табір!