Відгуки батьків

Світлана Полякова

Ми не вперше у таборі, але на цей раз реальність перевершила усі наші очікування. Маша у захваті і вже планує поїздку до Space camp на наступний рік. Дякуємо всім! І окремо дякуємо нашому ментору Катюші за те, що була справжнім другом для подорожуючих у шатлі “Колумбія”!

Олеся Домарадзька

Все як і повинно бути в сучасному таборі для сучасних дітей! Навчання, розваги, комфорт, спілкування. Мої сини обожнюють цей табір!

Ірина Вахрів

Поки свіжі ще емоції… Зустріли вчора нашого таборовика, зазвичай небагатослівного, стриманого, а тут: купа планів, з ходу прикидає напрямки наступного року, розмірковує, що головним в таборі було побачити успішних, талановитих однолітків не лише з нашого міста, поспілкуватися, спробувати себе в якомусь корисному занятті, котре в майбутньому можна освоювати грунтовніше. Спілкування з іноземцями та практика англійськї мови теж є немаловажливою, чіткий розпорядок дня та насиченість добових занять-от якби так щодня і вдома, ми б виховали покоління суперлюдей. Наразі ставим купу плюсиків і рекомендацій. А мені як мамі приємний той факт, що відколи я вперше побачила проморолик табору і до останньої хвилини, вже коли випитувала враження сина ми ні на долю секунди не одержали розчарування в наших очікуваннях. Тому всім, хто в пошуках та роздумах – не вагаючись до Спейсу!

Ольга Гумен

Привіт, дружня сім’я Space! Поки в дитини бурлять емоції та зашкалюють враження від вашого табору – хочу від себе подякувати за все! Ви-realy cool! І надалі будемо з Вами!

Лариса Подуфала

Мій мовчазний унікум в захваті! Щаслива та задоволена дитина – що може бути краще! Вже однозначно вирішено що він їде на наступний рік. Як мама я хотіла щоб він краще навчився адаптуватися у іншому середовищі, налагодив свої комунікативні навички, як на мене це завдання виконане на всі 100%. Крім цього щоденне спілкування з носіями іноземних мов, зустрічі з публічним людьми, креатив у всьому просто зашкалює. Я надзвичайна вдячна Space за ці щасливі дні які провів мій син у таборі ! Ви супер! ДЯКУЮ! До зустрічі в наступному році!

Наталя Інкіна

А для нас це перший досвід перебування у таборі – і добре, що він був разом із Space camp!!! Позитивні емоції, цікаві розваги, дивовижні відкриття власних можливостей, приємні знайомства! Так тримати!

Мирослава Потерейко

Надзвичайно цікавий, корисний і захоплюючий табір, все на високому рівні, і організатори, і вчителі, і, звичайно, діти. Креатив, вільне мислення, розвиток – так я б охарактеризувала Space camp. Моя дочка щаслива, вражена, вже вдруге бере участь. Рекомендую всім!

Петрук Віта

Дізнались про табір завдяки фейсбуку (реклама працює::))

Все на високому рівні: побут, навчання, розваги, інформування батьків! На наступний рік знову плануємо до Вас!!! І однозначно рекомендуємо всім хто ще вагається !!!

Алла Бевза

Табір перевершив наші сподівання!

Я шукала куди відправити свого сина, 15-тирічного юнака, так щоб він з користю провів час і не набрався дурного. О!

Профорієнтаційний табір! І недорого! – подумала я, коли натрапила на Спейс – У Києві 5-тиденні профорієнтаційні курси без харчування коштують дорожче.

З фото і відео на сайті було видно куди і в які умови відправляєш дитину. Відгуки хороші… Та були сумніви чи відпочине там дитина, які там будуть вожаті і т.ін. Так от, син в захваті від табору! Особливо йому сподобалося спілкування з викладачем англійської – Хаканом! Він переступив свій страх зробити помилку при спілкуванні з іноземцем, став впевненим у своїх силах, навчаючись графічному дизайну. А розваг і можливостей показати свої таланти було стільки, що він нам 2 дні по приїзді про них розповідав!

Мене особисто вразила прозорість діяльності табору: ментор протягом дня розповідала чим вони зайняті, надсилала фото і відео; зранку ми могли переглянути професійні фото за минулий день.

Дякуємо організаторам за такий високий рівень організації дозвілля дітей у поєднанні з навчанням та ще й за доступною ціною! Окреме “дякую” ментору Даринці за щоденні звіти!

Цей табір задає підліткам високі цілі і показує, що всього можна досягти. Наступного року ми знову приїдемо до вас!

Юлія Бірюкова

Хочу подякувати усім, зто був причетний до відпочинку дітей! Син повернувся задоволений і натхненний! Сказав, що у наступному році поїде на дві місії!!!

Наталія Ситник

Не сподівалися що табір такого високого рівня може бути в Тернополі.

Задоволені абсолютно всім. На наступний рік знову обов’язково приїдемо до вас знову . Молодці, так тримати

Олена Паберівська

Велике дякую організаторам за вдале поєднання навчання і розваг для наших дітей.Подивившись вчора відеозвіт кожного проведеного дня у SPACE мені і самій захотілося до вас,але… Моя доця усім задоволена.Ще раз велике спасибі за гарну організацію табору!

Марія Казакова Маїк

Велике дякую організаторам за вдале поєднання навчання і розваг для наших дітей.Подивившись вчора відеозвіт кожного проведеного дня у SPACE мені і самій захотілося до вас,але… Моя доця усім задоволена.Ще раз велике спасибі за гарну організацію табору.

Ліда Ягода

Все просто чудово!!! Дитина приїхала під такими враженнями,стільки емоцій,позитиву,досвіду.Все СУПЕР!!!! На наступний рік обов’язково приїдемо!

Галина Качмар

Дякую команді Табору, що подарували такий досвід моєму сину. Дитина приїхала піднесена духом, з новими цікавими знайомствами, друзями, чіткими планами на майбутнє, прагненнями…

Галина Щепанівська

Чудовий табір!!! На слідуючий рік обов’язково будемо, дуже сподобалось, багато позитивних емоцій і вражень. Дякуємо!!!