Space:

Табір cамопізнання
14-17 років
Дата проведення: 23 липня - 1 серпня

SPACE camp — це місце, де можна втілити всі свої мрії у реальність

Space – це потрібні та цікаві навчальні програми дітей

У нашому таборі діти отримують тільки актуальні знання, які дійсно потрібні сучасним підліткам. Фотографія, кіномистецтво, мультиплікація, графічний дизайн, ораторське мистецтво та багато інших навичок, які можна застосовувати вже тут і зараз.

Space – це кваліфіковані викладачі-практики

Всі таборові заняття проводять досвідчені кваліфіковані лектори, які на власному життєвому прикладі розказують, як досягти успіху в певній сфері. Фотографію – викладають фотографи, психологію – практикуючі психологи, а англійську – виключно носії мови.

Space – це безпека та підтримка для кожної дитини

У нас немає “вожатих”, у нас з дітьми працюють – МЕНТОРИ. А ментори – це друзі та наставники, які закохані в роботу з дітьми та вміють організувати процес так, щоб було місце і для навчання і для розваг.Ми проводимо захоплюючі майстер-класи, квести, теренові на спортивні ігри, вечірні шоу програми.

Навчальна програма табору

Обери напрямок, який тобі до вподоби і полетіли разом в космічну мандрівку!

Бізнес

Ще з дитинства мрієш мати власний бізнес проект? Можливо ти вже маєш досвід створення власного продукту і пробував/ла продавати його через Інстаграм чи інші соц. мережі? Тоді запрошуємо тебе на курс з основ підприємництва, де ти зможеш скласти бізнес модель для своєї ідеї, дізнаєшся як створити унікальний продукт, чим можна відрізнятись від конкурентів, як правильно вибрати цільову аудиторію та багато іншого.

Детальніше

Фотографія

Завжди помічаєш красиві деталі у повсякденному житті? Любиш фотографувати все довкола: людей, тварин, природу, місто? Тоді цей курс стане тобі в нагоді. Тут ти дізнаєшся всі секрети фотозйомки на телефон: як налаштовувати камеру, знаходити правильні ракурси, використовувати природне та штучне світло, обробляти фото та багато іншого.

Детальніше

Акторська майстерність

Мрієш стати професійним/ою актором/кою та зніматись у вітчизняному кіно? Чи грати на великій театральній сцені? Цього літа ти маєш унікальну можливість спробувати та зрозуміти “чи це твоє”. На даному курсі ти дізнаєшся, які бувають техніки дихання, навчишся сценічної дикції та вимови, спробуєш мистецтво жонглювання та подолаєш страх перед публічними виступами на сцені.

Детальніше

SMM

Любиш проводити багато часу в соц. мережах? Знаєш різні “фішки” Інстаграму/ТікТоку та регулярно ведеш власний блог чи бізнес сторінку? Тоді приєднуйся до напряму “SMM”, де ми поговоримо про трендову та популярну професію SMM менеджера. Ти дізнаєшся, як створювати цікавий візуальний та текстовий контент? Коли та як його публікувати? Які сучасні тренди Instagram, Facebook, TikTok? Протягом курсу ми разом створимо стратегію просування для бренду у соц. мережах.

Детальніше

Медіакомунікації

Мрієш стати журналістом та працювати на телебаченні чи в інтернет-виданнях? На даному курсі ти зможеш спробувати себе у цій ролі. Тут, ти здобудеш навички збору інформації та написання журналістських матеріалів різних жанрів. Дізнаєшся як розпізнавати фейки і маніпуляції в сучасних ЗМІ, розвинеш свої комунікативні навички та створиш власний відео- та аудіо контент.

Детальніше

Графічний дизайн

Цікаво як створюються візуальні матеріали для контенту, реклами, поліграфії чи сайту? Маєш творче бачення та можливо вже робив/ла перші спроби у створенні графіки? Тоді приєднуйся на курс по графічному дизайну. Тут ти навчишся працювати у графічних редакторах Illustrator та Photoshop, дізнаєшся як створювати графіку для рекламної продукції та створиш свою першу анімацію та логотип.

Детальніше

Ландшафтний дизайн

Детальніше

Програмування

Детальніше

Англійська мова разом з іноземцями

Заняття з іноземної мови є обов’язковими для кожного кемпера. Групи формуються відповідно до рівня знань мови дитини. Проводять заняття представники організації Aiesec з різних країн світу. Це хороша можливість дізнатись більше про різні культури та країни і при цьому практикувати англійську мову.

Детальніше

ELECTIVES

Це заняття вільного вибору: лекції, майстер класи, воркшопи та інше на цікаві та потрібні теми для підлітків. Протягом табору буде можливість обрати ті заняття, які найбільше подобаються та є актуальними саме для окремого учасника/ці.

Детальніше

Додаткова програма табору

Англійська мова

Заняття з іноземної мови є обов’язковими для кожного кемпера. Групи формуються відповідно до рівня знань мови дитини. Тож разом, кожного дня ми долаємо мовний бар’єр та вчимося говорити англійською у формі ігор, квестів, змагань та пісень

ELECTIVES

Це заняття вільного вибору. Кожного дня діти матимуть змогу спробувати різноманітні заняття з різних напрямків. Кожного дня пропозиція занять буде змінюватися, тому кожен зможе щось підібрати для себе.

Розважальна програма

Поруч із навчальною програмою табору для кемперів передбачено багато додаткових активітетів та занять, які спрямовані на розкриття талантів, прихованих вмінь та роботи в команді

Квести та тернові ігри

Це різноманітні цікаві історії, незвичайні ситуації і загадкові події , в які ви можете поринути зі своєю командою. Під час гри учасники вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки

Вечірнє шоу

Кожен учасник табору може проявити себе у різноманітних творчих конкурсах та вечірніх шоу-програмах, які розвивають інтуїцію, креативність, критичне мислення та дають змогу розкрити свій талант. Ми співаємо біля ватри, танцюємо та показуємо цікаві вистави

Майстер-класи

Пропонуємо дітям проявити свою креативність та уяву на захопливих майстер-класах. Ми виготовляємо прикраси власноруч, оздоблюємо предмети домашнього декору, запаковуємо подарунки та робимо інші цікаві речі своїми руками

Фізична активність

Кожен день кемпери розпочинають із ранкової руханки та бігу! Також, ми розвиваємось фізично у різноманітних видах спорту. Кожен може обрати те, що найбільше подобається. Граємо футбол, волейбол, баскетбол, софтбол, гандбол, регбі та інше

Розклад дня у таборі

07:15 - 07:45 Ранішній біг
08:00 - 08:10 Вставання
08:10 - 08:30 Руханка
08:30 - 09:00 Прибирання, душ
09:00 - 09:30 Сніданок
09:30 - 11:30 Заняття по напрямку
11:30 - 13:00 Англійська мова
13:00 - 13:30 Обід
13:30 - 15:00 Купання в басейні, спортивні ігри
15:00 - 17:00 Квести, теренові ігри, естафети, змагання
16:30 - 18:00 Майстер класи
18:00 - 18:30 Вечеря
18:30 - 20:00 Підготовка до вечірньої програми
20:00 - 21:30 Вечірка/шоу/ватра
21:30 - 22:15 Рефлексія
22.15 - 23.00 Підготовка до сну
23:00 - 07:00 Нічна тиша

Розклад дня у таборі

07:15 – 07:45

Ранішній біг

08:00 – 08:10

Вставання

08:10 – 08:30

Руханка

08:30 – 09:00

Прибирання, душ

09:00 – 09:30

Сніданок

09:30 – 11:30

Заняття по напрямку

11:30 – 13:00

Англійська мова

13:00 – 13:30

Обід

13:30 -15:00

Купання в басейні, спортивні ігри

15:00 – 17:00

Квести, теренові ігри, естафети, змагання

16:30 – 18:00

Майстер класи

18:00 – 18:30

Вечеря

18:30 – 20:00

Підготовка до вечірньої програми

20:00 – 21:30

Вечірка/шоу/ватра

21:30 – 22:15

Рефлексія

22.15 – 23.00

Підготовка до сну

23:00 – 07:00

Нічна тиша

Місце проведення табору

Як добратись?

Збір учасників табору відбувається у м. Тернопіль у Дружній ресторації “Мамонт”, що на площі Героїв Євромайдану, 3, з 8:00 до 10:00 год.

Якщо дитина самостійно добирається з іншого міста, ми з радістю зустрінемо її та проведемо до місця зустрічі. Після реєстрації усі таборовики автобусами вирушають на відпочинкову базу. Також, ви можете привезти дитину власним транспортом безпосередньо у табір. Для цього обов’язково попередьте нас завчасно та уточніть деталі.

Де ми знаходимось

Тернопільська область, Тернопільський район, поблизу с. Ступки

Побут

Проживають учасники табору в двоповерхових зручних будиночках із окремими санвузлами. Кожен таборовик має своє місце на двоярусному ліжку (перший поверх), або ж на зручному матрасі (другий поверх). В будиночку разом із дітьми проживає ментор (людина 18+ років), який стає для них справжнім порадником та другом. За всіма активітетами та заняттями дітей також спостерігають ментори.

База обладнана всім необхідним для занять у таборі. Наявний великий хол, де проводяться заняття за участі всіх таборовиків, зали для проведення занять із напрямків, місце прийому їжі. Присутній концертний зал, де проводяться вечірні програми. Також, тут є всі зручності для занять спортом (футбольне поле, майданчик для волейболу та баскетболу). Таборовики матимуть можливість купатись у басейні практично кожного дня.

Харчування

Харчування у таборі

Ми пропонуємо збалансоване чотирьохразове харчування, яке складається із трьох основних прийомів їжі (сніданок, обід, вечеря) та одного підвечірка (або ж другої вечері). Якщо у вашої дитини є особливі побажання щодо їжі, то просимо повідомити нас про це додатково! Магазину на території табору немає! Якщо дитина бажає взяти із собою що-небудь із продуктів, то нехай це будуть тільки легкі снеки, які не псуються.

Безпека в таборі

Охорона

За безпекою стежить приватна служба охорони, тому ніхто сторонній не може проникнути на територію табору Спейс. Для відвідування табору необхідно мати при собі документи, що засвідчать Вашу особу (паспорт, водійське посвідчення).

Медичне забезпечення

На території бази цілодобово знаходиться кваліфікований медперсонал, який в разі потреби надасть необхідну медичну допомогу дитині.

ВАРТІСТЬ ТАБОРУ

8 900 грн, при оплаті до 31 березня

9 900 грн, при оплаті до 10 червня

10 900 грн, при оплаті з 11 червня

5% “знижка для своїх”, для тих, хто вже брав участь у таборах “Space”
5% “знижка за друга”, при умові, що друг/подруга ніколи не був/ла учасником/цею таборів ”Space”
5% “сімейна знижка”, при умові, що у таборах “Space” бере участь двоє та більше дітей з однієї сім’ї
*один учасник/ця може використати лише одну з наданих знижок.

 • - 10-ти денне перебування у таборі
 • - Трансфер з м. Тернопіль до місця табору та назад
 • – Чотириразове харчування
 • – Проживання у комфортабельних будиночках
 • – Нагляд та допомога менторів з розрахунку 1 дорослий на 10-12 дітей
 • – Сувенірна продукція
 • – Освітня програма табору: заняття по напрямках, англійська мова з носіями, зустрічі з успішними людьми та інше
 • – Насичена командна робота: квести, спортивні ігри, майстер класи, вечірні шоу та інше
 • – Професійні фото та відео звіт з табору

Що із собою взяти?

 • Техніка
 • Відповідно до напряму, який обрала Ваша дитина.
 • Ознайомитись, що саме потрібно можна на сторінці напряму. Це є необхідним елементом для навчання!
 • Канцелярка
 • блокнот
 • ручка, олівець, фломастери
 • Медикаменти
 • медикаменти, які потрібно приймати щодня з інструкціями про прийом (якщо такі є) якщо є ймовірність загострення хронічних захворювань, медикаменти, які потрібно приймати при загостренні з інструкціями про прийом (якщо є захворювання)
 • Одяг
 • спортивний одяг
 • футболки
 • шорти
 • нижня білизна
 • шкарпетки
 • піжама
 • купальник
 • та інший одяг розрахований на 8 днів перебування у таборі
 • Документи
 • копія свідоцтва про народження
 • медична довідка про стан здоров’я від дільничого терапевта
 • договір, підписаний батьками чи опікунами
 • Взуття
 • зручне повсякденне взуття
 • кросівки (або інше спортивне взуття)
 • взуття для душу
 • домашні тапочки
 • Засоби особистої гігієни
 • зубна щітка, паста
 • мило, шампунь, гель для душу, мочалка
 • гребінець
 • рушник (для лиця, великий для басейну)
 • сонцезахисний крем
 • фен (за необхідністю)
 • Інше
 • простинь, наволочка, підодіяльник
 • waterbottle (зручна пляшка для пиття води або термогорня)

Дякуємо, Ваша заявка успішно надіслана, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом